View in Browser (2.1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Add
te: చేర్చు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Mail
te: మెయిల్

en: All
te: అన్నీ

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: 1 week
te: 1 వారం

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
