View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
