View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Link
ar: رابط

en: Add
ar: إضافة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Key
ar: المفتاح

en: Deleted
ar: محذوف

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -
