View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Link
be: Спасылка

en: Add
be: Дадаць

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Mail
be: Пошта

en: All
be: Усе

en: Module
be: Модуль

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Key
be: Ключ

en: Deleted
be: Выдалена

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
