View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: About
bo: གསལ་བཤད
