View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Add
fr: Ajouter

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Mail
fr: Courriel

en: All
fr: Tout

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 1 year
fr: 1 an

en: Key
fr: Clef

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Email body
fr: Corps du courriel

en: 1 month
fr: 1 mois

en: Lifetime
fr: Durée de vie

en: 3 hours
fr: 3 heures

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Library
fr: Bibliothèque
