View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Mail
hu: Levél

en: All
hu: Mind

en: Module
hu: Modul

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Key
hu: Kulcs

en: Token
hu: Vezérjel

en: Deleted
hu: Törölt

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Lifetime
hu: Élettartam

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Library
hu: Könyvtár
