View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Add
lv: Pievienot

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Mail
lv: Pasts

en: All
lv: Visi

en: Module
lv: Modulis

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Key
lv: Atslēga

en: Token
lv: Marķieris

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Library
lv: Bibliotēka
