View in Browser (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Link
sl: Povezava

en: Add
sl: Dodaj

en: All
sl: Vsi

en: Key
sl: Ključ

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: About
sl: O modulu
