View in Browser (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Link
hr: Poveznica

en: Add
hr: Dodaj

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Mail
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Module
hr: Modul

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Key
hr: Ključ

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
