View in Browser (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: Add
jv: Tambah

en: Mail
jv: Surat

en: All
jv: Kabèh

en: Module
jv: Modul

en: Key
jv: Kunci

en: Deleted
jv: Dibusak

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
