View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Add
el: Προσθήκη

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: All
el: Όλες

en: Module
el: Μονάδα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Key
el: Κλειδί

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
