View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Add
fi: Lisää

en: Mail
fi: Sähköposti

en: All
fi: Kaikki

en: Module
fi: Moduuli

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Lifetime
fi: Elinaika

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Library
fi: Kirjasto
