View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Link
pt: Ligação

en: Add
pt: Adicionar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Mail
pt: Correio

en: All
pt: Todos

en: Module
pt: Módulo

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 1 year
pt: 1 ano

en: Key
pt: Chave

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Email body
pt: Corpo do email

en: 1 month
pt: 1 mês

en: Lifetime
pt: Tempo de vida

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 week
pt: 1 semana

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Library
pt: Biblioteca
