View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Link
sq: Lidhje

en: All
sq: Të gjitha

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: About
sq: Informacione
