View in Browser (8.x-1.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Add
ur: شامل کریں

en: Mail
ur: مراسلہ
