View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Add
bs: Dodaj

en: All
bs: Sve

en: 1 day
bs: 1 dan

en: 1 week
bs: 1 sedmica
