View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: - None -
da: - Ingen -

en: Add
da: Tilføj

en: 1 hour
da: 1 time

en: Mail
da: E-mail

en: All
da: Alle

en: Module
da: Modul

en: 1 day
da: 1 dag

en: Key
da: Nøgle

en: Token
da: Symbol

en: Deleted
da: Slettet

en: Email body
da: Email indhold

en: Lifetime
da: Levetid

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Library
da: Bibliotek
