View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
