View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Add
gl: Engadir

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Mail
gl: Correo-e

en: All
gl: Todo

en: Module
gl: Módulo

en: 1 day
gl: 1 día

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Deleted
gl: Borrado

en: 1 week
gl: 1 semana

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
