View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Link
hi: कड़ी

en: Add
hi: जोड़ें

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Mail
hi: मेल

en: All
hi: सभी

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Library
hi: लाइब्रेरी
