View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Mail
mr: ईमेल

en: All
mr: सर्व

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
