View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Add
ru: Добавить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Mail
ru: Почта

en: All
ru: Все

en: Module
ru: Модуль

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Deleted
ru: Удалено

en: Email body
ru: Текст письма

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Library
ru: Библиотека
