View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: - None -
cy: - Dim -

en: Link
cy: Dolen

en: Add
cy: Ychwanegu

en: All
cy: I gyd

en: Key
cy: Allwedd

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu
