View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
kk: Өшіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: All
kk: Барлық

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Deleted
kk: Жойылған

en: 1 week
kk: @count апта
