View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Add
ku: زیاد بکە

en: All
ku: هەموو

en: Key
ku: کلیل

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
