View in Browser (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Link
oc: Ligam

en: Add
oc: Apondre

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: All
oc: Tot

en: Module
oc: Modul

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 1 year
oc: 1 an

en: Key
oc: Clau

en: Token
oc: Geton (token)

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Lifetime
oc: Durada de vida

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
