Viber - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: File
cy: Ffeil

en: Message
cy: Neges

en: Time
cy: Amser

en: Send
cy: Anfon

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau
