Viber - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: File
et: Manus

en: Message
et: Teade

en: Time
et: Aeg

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Send
et: Saada

en: Caption
et: Pealkiri

en: Submissions
et: Vastused

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Run cron every
et: Croni käivitamise intervall
