Viber - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: File
fa: فایل

en: Message
fa: پیام

en: Time
fa: زمان

en: Message type
fa: نوع پیام

en: Send
fa: ارسال

en: Caption
fa: عنوان

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Run cron every
fa: اجرای کرون هر
