Viber - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: File
ru: Файл

en: Message
ru: Сообщение

en: Time
ru: Время

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Send
ru: Отправить

en: Caption
ru: Подпись

en: Submissions
ru: Отправления

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы

en: No results
ru: Нет результатов

en: Run cron every
ru: Запускать cron каждые
