Viber - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Message
sq: Mesazhi

en: Time
sq: Ora

en: Send
sq: Dërgo

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
