Viber - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: File
hu: Fájl

en: Message
hu: Üzenet

en: Time
hu: Idő

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Send
hu: Küldés

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Submissions
hu: Beküldések

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Run cron every
hu: Időzítő futtatása ennyi időnként
