Viber - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: File
ja: ファイル

en: Message
ja: メッセージ

en: Time
ja: 時間

en: Message type
ja: メッセージタイプ

en: Send
ja: 送信

en: Caption
ja: キャプション

en: Submissions
ja: 送信内容

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Run cron every
ja: 次の間隔で Cron を実行
