Viber - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Message
km: សារ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Send
km: ផ្ញើ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Run cron every
km: ដំណើរការ cron រៀងរាល់
