Viber - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: File
lv: Fails

en: Message
lv: Ziņojums

en: Time
lv: Laiks

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Send
lv: Sūtīt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
