Viber - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: File
ne: फ़ाइल

en: Message
ne: सन्देश

en: Time
ne: समय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
