Viber - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: File
oc: Fichièr

en: Message
oc: Messatge

en: Time
oc: Ora

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Send
oc: Mandar

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Run cron every
oc: Executar cron cada
