Viber - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: File
ps: دوتنه

en: Message
ps: پيغام

en: Time
ps: وخت

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
