Viber - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: File
sk: Súbor

en: Message
sk: Správa

en: Time
sk: Čas

en: Message type
sk: Typ správy

en: Send
sk: Odoslať

en: Caption
sk: Popis

en: Submissions
sk: Odoslania

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby

en: Run cron every
sk: Spustiť cron každé
