Viber - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: File
sl: Datoteka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Time
sl: Čas

en: Send
sl: Pošlji

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
