Viber - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: File
ta: கோப்பு

en: Message
ta: செய்தி

en: Time
ta: நேரம்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
