Viber - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: File
vi: Tập tin

en: Message
vi: Thông điệp

en: Time
vi: Thời gian

en: Send
vi: Gửi

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Submissions
vi: Các đệ trình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Run cron every
vi: Chạy cron mỗi
