Viber - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Message
it: Messaggio

en: Time
it: Data e ora

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Send
it: Invia

en: Caption
it: Didascalia

en: Submissions
it: Inserimenti

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service

en: Run cron every
it: Esegui cron ogni
