Viber - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: File
eu: Fitxategi

en: Message
eu: Mezua

en: Time
eu: Ordua

en: Send
eu: Bidali

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Run cron every
eu: Cron eragiketa burutzeko maiztasuna
