Viber - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: File
hi: फ़ाइल

en: Message
hi: संदेश

en: Time
hi: समय

en: Send
hi: भेजें

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Run cron every
hi: क्रॉन चलाएँ हर
