Viber - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Message
id: Pesan

en: Time
id: Waktu

en: Message type
id: Tipe pesan

en: Send
id: Kirim

en: Caption
id: Keterangan

en: Submissions
id: Masukan

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web

en: Run cron every
id: Jalankan cron setiap
