Viber - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: File
mr: फाईल

en: Message
mr: संदेश

en: Time
mr: वेळ

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार

en: Send
mr: पाठवा
