Viber - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: File
sv: Fil

en: Message
sv: Meddelande

en: Time
sv: Tid

en: Message type
sv: Meddelandetyp

en: Send
sv: Skicka

en: Caption
sv: Bildtext

en: Submissions
sv: Resultat

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: No results
sv: Inget resultat

en: Run cron every
sv: Kör schemalagda aktiviteter varje
