Video (8.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
km: ថត​រង​ស្រេច​ចិត្ត​នៅ​ក្នុងទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ ។ កុំ​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ (_) នៅ​ពី​មុខ ឬ​នៅ​ពី​ក្រោយ​ ។

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
km: បញ្ចូល​តម្លៃ​ដូច​ជា​ "៥១២" (បៃ​) "៨០​ គ.ប" (គីឡូ​បៃ​) ឬ​ "៥០ ម.ប" (មេកា​បៃ​) ​ដើម្បី​ដាក់​កម្រិត​ទំហំ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ។ បើ​សិន​ទុក​​ទទេ​ ទំហំ​ឯកសារ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ដែន​កំណត់​​​ដោយទំហំ​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង និង​ការ​ប្រកាស​អតិបរមា​របស់​ PHP តែ​ប៉ុណ្ណោះ  (ដែន​កំណត់​បច្ចុប្បន្ន <strong>%limit</strong>) ។

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
km: បញ្ជី​នៃ​កន្ទុយដែល​​អនុញ្ញាត​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ សូម​ប្រាកដ​ថា​មិន​បាន​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច​ៗ​នាំ​មុខ​ និង​ប្រាកដ​ថា​បាន​បំបែក​កន្ទុយ​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស(,) ឬ​ដក​ឃ្លា ។

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number

en: Weight for new file
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​វាល​ថ្មី
